آزمون های روانشناسی

آزمون های روانشناسی تست های روانشناسی


آزمون های روانشناسی یا به عبارت دیگر آزمون های روانسنجی انواع مختلفی دارند. هر کدام از این آزمون ها با هدف مشخصی طراحی شده اند و تفسیر مخصوص به خود را دارند ولی هدف تمامی این آزمون ها سنجش سلامت روان است.

برای اطلاع بیشتر درباره فعالیت های دپارتمان روان سنجی مرکز اعصاب و روان نوین مشهد کلیک کنید.

دپارتمان روان سنجی مرکز اعصاب و روان نوین برخی از آزمون های روانشناسی را برای شما عزیزان به صورت آنلاین آماده کرده است. البته بقیه آزمون ها نیز به صورت حضوری در دسترس است.

آزمون های آنلاین به مرور زمان تکمیل تر خواهد شد.

آزمون های روانشناسی آنلاین

برای انجام تست و یا مطالعه درباره آن ها رو هر کدام کلیک کنید.

تست افسردگی

این تست بصورت کاملا رایگان است و نتایج آن هم در انتهای آزمون قابل مشاهده است و هم برای شما به صورت ایمیل ارسال خواهد شد.

تست اضطراب

این تست بصورت کاملا رایگان است و نتایج آن هم در انتهای آزمون قابل مشاهده است و هم برای شما به صورت ایمیل ارسال خواهد شد.

تست هوش هیجانی _ اجتماعی

این تست بصورت رایگان است و نتایج آن هم در انتهای آزمون قابل مشاهده است و هم برای شما به صورت ایمیل ارسال خواهد شد. در صورت تمایل به دریافت تفسیر پیشرفته درخواست خود را از طریق فرم تماس ثبت بفرمایید.

با انجام این تست ها می توانید وضعیت سلامت روان خود را بررسی کنید.

مرکز اعصاب و روان نوین مشهد در تشخیص اختلالات و عدم سلامت روان به شما کمک می کند و همچنین تا زمان درمان کامل و بازیابی سلامت روان شما در کنار شماست.

مرکز اعصاب و روان نوین با ارائه خدمات

در خدمت شما عزیزان است. برای مطالعه بیشتر روی هرکدام کلیک کنید وهمچنین به صفحه سوالات متداول مراجعه بفرمایید از طریق فرم تماس اقدام کنید و یا با شماره تلفن های مرکز تماس حاصل فرمایید.

۰۵۱-۳۸۴۴۳۸۹۳

۰۹۱۵۹۱۶۶۷۰۳

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 16 =